Giełda sprzętu jest miejscem gdzie mogą Państwo nie tylko znaleźć ciekawe oferty sprzedaży używanego sprzętu ale także mogą Państwo zamieścić bezpłatnie ogłoszenie o chęci sprzedaży urządzeń okulistycznych i optycznych. W celu zamieszczenia ogłoszenia proszę złożyć ofertę wypełniając formularz z informacjami jaki sprzęt Państwo oferują oraz w jakiej cenie. Nie zamieszczamy ogłoszeń firm i osób zajmujących się działalnością handlową w w/w zakresie. Firma Optopol nie ponosi odpowiedzialności za treść i konsekwencje umieszczenia poniższych ogłoszeń.
30.04.2008r. Meble dla salonu optycznego- data: 2006
- gwarancja: nie
- Wiadomosc: Eleganckie przeszklone, podświetlane regały na oprawy okularowe z szufladami od dołu. 6 regałów + wysoka lada z biurkiem w komplecie. Drewno jabłoń, grube słoje.
- Kontakt: Ewa Michałowska, Salon Optyczny Lens, ul. Bałtycka 15, 55-109, Wrocław
- Telefon: 606 42 59 55
- Email: mag-mich@o2.pl
31.03.2008r. Szlifierka szablonowa- model: ESSILOR PROFIL
- data: 1988
- cena: 1500 zł
- gwarancja: nie
- Wiadomosc: Sprzedam szlifierkę ESSILOR profil + centroskop + polerka + rowkarka + pompa WECO całość ze stolikiem - 1500,- PLN; wystawię fakturę. Jeżeli trzeba prześlę zdjęcia.
- Kontakt: M.Starzec, Jukast, ul. Uniczowksa 11, 40-748, Katowice
- Telefon: 509 84 25 16
- Email: gsta7@o2.pl
11.03.2008r. Stolik pneumatyczny- model: TOPCON T-1
- data: 2000
- cena: 6000 zł netto
- Wiadomosc: Jednostanowiskowy.
- Kontakt: W. Obrębski, Zakład Optyczny, ul. Grójecka 128 paw.48, 02-383, Warszawa
- Telefon: 022 846 77 80
11.03.2008r. Dioptriomierz Lunetowy- model: LWTOWOO
- data: 2006
- cena: 800 zł netto
- Wiadomosc: Odczyt wewnętrzny - krzyż.
- Kontakt: W. Obrębski, Zakład Optyczny, ul. Grójecka 128 paw.48, 02-383, Warszawa
- Telefon: 022 846 77 80
11.03.2008r. Szabloniarka DIA- model: PM-10
- data: 2001
- cena: 3000 zł netto
- Wiadomosc: Demolens-soczewka-oprawa, stan idealny.
- Kontakt: W. Obrębski, Zakład Optyczny, ul. Grójecka 128 paw.48, 02-383, Warszawa
- Telefon: 022 846 77 80
11.03.2008r. Centroskop lustrzany- model: SHONE
- data: 1998
- cena: 2500 zł netto
- Wiadomosc: Gwarancja jakości i dokadności wykonywanych prac.
- Kontakt: W. Obrębski, Zakład Optyczny, ul. Grójecka 128 paw.48, 02-383, Warszawa
- Telefon: 022 846 77 80
11.03.2008r. Centroskop- model: WECO ZG-2
- data: 1998
- cena: 3000 zł netto
- Kontakt: W. Obrębski, Zakład Optyczny, ul. Grójecka 128 paw.48, 02-383, Warszawa
- Telefon: 022 846 77 80
11.03.2008r. Automat z pompą- model: WECO 12SC
- data: 1998/2000
- cena: 2500 zł netto
- Wiadomosc: 2 sztuki, 1998r/2000r, roczne tarcze, stan bardzo dobry.
- Kontakt: W. Obrębski, Zakład Optyczny, ul. Grójecka 128 paw.48, 02-383, Warszawa
- Telefon: 022 846 77 80
28.02.2008r. Refraktometr CARL ZEISS + stolik podnoszony hydraulicznie- model: KORE 110
- numer: 2883178
- data: 1991
- cena: do uzgodnienia
- gwarancja: nie
- Wiadomosc: Stan bardzo dobry, urządzenie i stolik w pełni sprawne i nie zniszczone (sprzęt zakupiony jako fabrycznie nowy w Polsce w Centrali Sprzętu MERAZET)
- Kontakt: Anna Broda, Gabinet Okulistyczny, ul. 1000-lecia 3, 38-340, Biecz
- Telefon: 603998378
- Email: janusz.broda@wp.pl
26.02.2008r. Lampa szczelinowa Zeiss RSL-110- data: 1997
- cena: 7000 zł
- gwarancja: tak
- Wiadomosc: Lampa szczelinowa produkcji niemieckiej firmy Zeiss. 5 powiększeń, oświetlenie halogenowe. W zestawie zasilacz, podbródek oraz stolik aparaturowy hydrauliczny. Dla zainteresowanych zdjcia na e-mail.
- Kontakt: Elektromechanika, ul. Bat. Chłopskich, 94-058, Łódź
- Telefon: 600 431 666
- Email: wozniak@retsat1.com.pl
19.02.2008r. Essilor Profil S- data: 1999
- cena: 5000 zł
- gwarancja: nie
- Wiadomosc: Automat ze skanerem pracuje u nas w firmie około 3 lat i działa bez zarzutu. Sprzedaje bo chce zmienić na nowszy.
- Kontakt: Centrum Okulistyczno-Optyczne, ul. Słowackiego 21, 82-500, Kwidzyń
- Telefon: 513171959
- Email: przemek.optyk@autograf.pl
19.02.2008r. Automat szlifierski HOYA HTC-50- data: 2000
- cena: 3000 zł
- gwarancja: nie
- Wiadomosc: Automat szlifierski szablonowy ze zbiornikiem, pompą wodną i szafką w komplecie. Urządzenie regularnie serwisowane, sprawne. Stan dobry. Możliwość przesłania zdjęć.
- Kontakt: Celina Kasprzak, Dolnośląskie Centrum Okulistyczne, pl. Hirszfelda 1, 53-413, Wrocław
- Telefon: 071 3617867, 509417218 w godz. 10-18
- Email: dco@dco.civ.pl, celikasp@interia.pl
19.02.2008r. Automat szlifierski TOPCON ALE-100DX- data: 1992
- cena: 3 500 zł
- gwarancja: nie
- Wiadomosc: Automat szablonowy ze zbiornikiem , pompą wodną i szafką. Do automatu dodajemy centroskop i szabloniarkę. Urządzenie sprawne. Stan dobry.
- Kontakt: Celina Kasprzak, Dolnośląskie Centrum Okulistyczne, pl. Hirszfelda 1, 53-413, Wrocław
- Telefon: 071 3617867, 509417218 w godz. 10-18
- Email: dco@dco.civ.pl, celikasp@interia.pl
19.02.2008r. Lampa szczelinowa ZEISS- data: 1998
- cena: 8 500 zł
- gwarancja: nie
- Wiadomosc: Małoużywana lampa szczelinowa ZEISS wraz z podstawą.
- Kontakt: Maciej Błaszyński, ul. Modrzewiowa, 62-200, Gniezno
- Telefon: 502 592 510
23.01.2008r. Autorefraktometr RM 3000b TOPCON- cena: do uzgodnienia
- gwarancja: nie
- Wiadomosc: Bardzo solidne i sprawne urządzenie.
- Kontakt: Piotr Jurko, Zakład Optyczny, ul. Jodłowa 13C, 83-110, Tczew
- Telefon: 604 515 958, 058 532 70 88
- Email: pjuro@wp.pl
23.01.2008r. Unit okulistyczny- cena: do uzgodnienia
- gwarancja: nie
- Wiadomosc: Unit okulistyczny na jedno lub dwa urządzenia, bardzo solidny fotel podnoszony i opuszczany elektrycznie, rozkładany ręcznie. Unit posiada ramię do foroptera oraz lampe do czytania do bliży. Możliwość wysłania zdjęć na maila. Gorąco polecam.
- Kontakt: Piotr Jurko, Zakład optyczny, ul. Jodłowa 13C, 83-110, Tczew
- Telefon: 604 515 958, 058 532 70 88
- Email: pjuro@wp.pl
07.01.2008r. Topograf rogówkowy PCT-100 OPTOPOL- data: 2003
- cena: 12 000 zł
- gwarancja: nie
- Wiadomosc: Topograf ze stolikiem elektrycznym i najnowszym oprogramowaniem pozwalajacym na symulację doboru fluoresceiną. Stan urządzenia bardzo dobry.
- Kontakt: Anna Kisielewska-Toczołowska, Gabinet Okulistyczny, ul. Głęboka 10/28, 20-612, Lublin
- Telefon: (0-81) 538 24 82, 0 606 368 429
- Email: piotr.toczolowski@fmb.com.pl
27.12.2007r. WECO 1060 Integral- data: 1990
- cena: 2500 zł
- gwarancja: nie
- Wiadomosc: Automat szablonowy WECO 1060 Integral ze zbiornikiem wody, pompą oraz kompresorem - cały komplet.
- Kontakt: Robert Walczak, Zakład Optyczny, ul. Witosa 2, 06-200, Maków Mazowiecki
- Telefon: 606 476 485
27.11.2007 Autorefraktometr TOPCON RM 3000- numer: data: 0000
- cena: do uzgodnienia
- Kontakt: Piotr Jurko, OPTYK, ul.Jodłowa 13c, 83-110 Tczew,tel: 602 351 163, (058) 532 70 88
20.11.2007 Unit,fotel,rzutnik CSO,ACP- data: 2000 cena: cena do uzgodnienia
- Wiadomosc: urządzenia sprawne,serwisowane przez OPTOPOL,możliwe do sprawdzenia,całyczas używane,do sprzedaży w końcu grudnia 2007
- Kontakt:: Maria Szewczyk, NZOZ OKO-MED w KoÂścianie, Wrocławska 7, 64-000 KoÂścian, 0655124077, mszewczyk@kkw.com.pl
19.11.2007 Automat bezszablonowy - Wiadomosc: KUPI� automat bezszablonowy w rozs¹dnej cenie.
- Kontakt: Artur, Navkol, ul. Rdestowa 154, Kod: 81-577 Gdynia, 501-611-696, Email: navkol@interia.pl
15.11.2007 Automat szlifierski Profil 14589- data: 1990
- cena: 4000zł
- gwarancja: tak
- Wiadomosc: zamykamy zakład optyczny używany w naszej firmie przez 2 lata, działa bez zarzutu
do automatu dajemy centroskop oraz rowkarke - Kontakt: Arkadiusz Matras, Medical-Matras, 31-216 Kraków,Tel: 606907788
15.10.2007 kaseta okulistyczna duża 260 szkieł - data: 2006
- cena: 800 zł
- Wiadomosc: używana kaset przez 1 rok w czarnej skórzanej walizce
- Kontakt: Arkadiusz Matras, Medical-Matras, ul: Reja, 31-216 Kraków, 0606907788, arekm7@o2.pl
10.10.07 Tonometr bezkontaktowy Raichert AT 555
- data: 2006
- cena: 18.500 zł
- gwarancja: tak
- Praktycznie nie używany, gwarancja 2 letnia od producenta.
Zakupiony w Polsce od dystrybutora na nasz kraj. - Kontakt:: Arkadiusz Matras, Medical-Matras, ul. Reja, 31-216 Kraków, tel: 0606907788, arekm7@o2.pl
10.01.07 Automat szlifierski Essilor Profil - data: 1990
- cena: 7000
- gwarancja: tak
- Wiadomosc: używany w naszej firmie przez 2 lata, działa bez zarzutu.
- Kontakt: Arkadiusz Matras, Medical-Matras, ul. Reja, 31-216 Kraków, 0606907788, arekm7@o2.pl
04.10.2007r. Kaseta okulistyczna 260 duża- data: 2004
- cena: 1200zł
- gwarancja: nie
- Wiadomosc: Kaseta zawiera 260 szkieł w metalowych oprawach, akcesoria i oprawkę próbną. Prawie nieużywana.
- Kontakt: Jerzy Tofiluk, Zakład optyczny, ul. Wąwozowa 20, 02-796, Warszawa
- Telefon: 509 550 501
- Email: tjsasanki@gazeta.pl
03.10.2007r. Automat szlifierski 3D INDO Optima- data: 2003
- cena: 35000zł do negocjacji
- gwarancja: nie
- Wiadomosc: Pełna obróbka soczewki z różnych materiałów bez wiercenia i rowkowania (rowkarkę dołożę gratis). Automat w bardzo bobrym stanie z małÂą ilością prac.
- Kontakt: : Jerzy Tofiluk, Zakład optyczny, ul. Wąwozowa 20, 02-796 Warszawa
- Telefon: 509 550 501
03.10.2007r Autorefraktometr Nidek AR-800- data: 2004
- cena: 8900 zł do negocjacji
- gwarancja: nie
- Wiadomosc: Urządzenie w bardzo dobrym stanie w ciÂągu dwóch ostatnich lat nieużywane
- Kontakt:: Jerzy Tofiluk, zakład optycznyul. WÂąwozowa 20, 02-796 Warszawa, 509 550 501
- Email: tjsasanki@gazeta.pl
03.10.2007r. Essilor profil s- data: 1996
- cena: 3900netto
- gwarancja: nie
- Wiadomosc: W cenie automatu rowkarka ,dwa centroskopy.tarcze ok.
- Kontakt:: Jacek Mianowski, optyk, ul. Małcużyńskiego, 78-200 Białogard
- Telefon: 509923316
- Email: optyk-jack@wp.pl
11.09.2007r. AUTOREFRAKTOMETR TOPCON RM 3000B- numer: 755880
- cena: 6500 ZŁ
- kontakt: : PIOTR JURKO, ZAKŁAD OPTYCZY PIOTR JURKO, ul. JODŁOWA 13C, 83-110 TCZEW, TEL: (0-58) 532 70 88
13.08.2007 unit okulistyczny z osprzętem SBISA 4211/LX - data: 1996
- cena: DO UZGODNIENIA
- gwarancja: nie
- Wiadomosc: KOMPLETNY WŁOSKI UNIT OKULISTYCZNY Z LAMPˇ I JAVALEM, DROBNY SPRZĘT GABINETOWY
- Kontakt: Sławomir Sedlarczuk, ul. staropogońska 83, 41-200 Sosnowiec, tel: 0 601 44 31 04, Email: s-b-sedlarczuk@o2.pl
13.08.2007 PNEUMOTONOMETR REICHART - data: 1990
- cena: DO UZGODNIENIA
- gwarancja: nie
- Wiadomosc: TONOMETR BEZKONTAKTOWY
- Kontakt: : Sławomir Sedlarczuk, ul. Staropogońska 83, 41-200 Sosnowiec, tel: 0 601 44 31 04, e-mail: s-b-sedlarczuk@o2.pl
13.08.2007 Nikon nr 5100 - data: 1996
- cena: do uzgodnienia
- gwarancja: nie
- Kontakt: Sławomir Sedlarczuk, ul. Staropogońska 83, 41-200 Sosnowiec, tel: 0 601 44 31 04, s-b-sedlarczuk@o2.pl
13.08.2007 Automat bezszablonowy DIA 700-AD - data: 2000
- cena: DO UZGODNIENIA
- gwarancja: nie
- Wiadomosc: AUTOMAT ZE SKAREREM, W ZAŁACZENIU ROWKARKA I POLERKA
- Kontakt: : Sławomir Sedlarczuk, Staropogońska 83, 41-200 Sosnowiec, tel: 0 601 44 31 04, e-mail: s-b-sedlarczuk@o2.pl
17.07.2007 Autorefraktometr - model: Grand Seko GR 2100
- numer: 65S2376
- data: 2005
- cena: 12000
- gwarancja: tak, mało używany, nowy, z roczn± jeszcze gwarancj± u dystrybutora.
- kontakt: Arkadiusz Matras, Medical-Matras, ul. Osmeckiego 31/29, 35-506 Rzeszów, tel:0606907788, arekm7@o2.pl
17.07.2007 Tonometr bezkontaktowy Raichert AT 555 - numer: 61941-0306
- data: 2006
- cena: 19500
- gwarancja: tak, praktycznie nie używany nowy, z gwarancją 2 letnią.
- Kontakt: Arkadiusz Matras, Medical-Matras, ul. Osmeckiego 31/29, 35-506 Rzeszów, tel: 0606907788, arekm7@o2.pl
10.07.2007 WECO EDGE 450- data: 2001
- cena: 25000
- gwarancja: nie
- ZESTAW AUTOMAT SKANER CAD BEZ ROKOWANIA SERWISOWANY FAKTURA VAT MAŻLIWO|C PRZESŁANIA ZDJĘĆ
- Kontakt: SZOSTAK GRZEGORZ, ZAKŁAD OPTYCZNY, ul. Kościelna 10, 08-400 GARWOLIN, tel: 601-97-09-14, OTTOOTTO@POCZTA.ONET.EU
25.06.07 Smart Look SMART LOOK
21.06.07 Lampa szczelinowa RSL 110- cena: 8500
- gwarancja: tak
- Lampa szczelinowa produkcji niemieckiej firmy Zeiss z tonometrem
- aplanacyjnym.
- Stan aparatu bardzo dobry
- Kontakt: WoĽniak, ul.Batalionów Chłopskich 3 m 85, 94-058 Łódż, 600 431666, wozniak@retsat1.com.pl
22.05.2007 Cęgi, narzędzia, przybory- model: Ponad 60 typów narzędzi
- data: Nowe
- cena: od 80zł
- w ofercie wszystkie narzędzie potrzebne w warsztacie optycznym.
- Kontakt: Ireneusz Galant, G&G Optics s.c., ul. Olszanka 51, 49-332 Olszanka, tel: 0 502 144 394, irgal79@yahoo.com
14.05.2007 Autorefraktometr Grand Seiko GR2100
- Data produkcji: 2006
- Cena: 16 000 zł
- Opis: Rok produkcji 2006, nowy, praktycznie nie uzywany, posiada gwarancję 2 lata
- Kontakt: Arkadiusz Matras tel. 606907788, e-mail: arekm7@o2.pl
10.05.2007 ZESTAW INDO MAXIMA SPEED+COMBIMAX SPEED
- Data produkcji: 2005
- Cena: ok. 39 tys zł
- Opis: Najszybszy na rynku zestaw szlifuj±cy. Wersja SPEED. Szlifuje w 3D, poleruje, rowkuje i załamuje krawędzie. Stan bardzo dobry,serwisowany przez MEDICAL PARTNER, wyszlifowane 8900 szt. soczewek, głównie CR. Przy patentach i żyłkach - możliwość zmiany kształtu soczewki. tel. 606 353739
- Kontakt: Grzegorz Pyrzanowski Twój Optyk, tel. 606 353739, e-mail: pyrzanki@poczta.onet.pl
|